piątek, 16 września 2016

MODA ZACZYNA SIĘ OD MINIMALIZMU


Aby osiągnąć mistrzostwo w konkretnej dziedzinie życia  należy zacząć od podstaw. Zanim zaczniesz biegać musisz nauczyć się chodzić . Tak samo jest z modą . Zacznij od podstaw. w swojej drodze do sukcesu postaw na stylizację minimalistyczną.
By zgłębiać tajniki mody,  należy być bacznym obserwatorem i uczniem zarazem. Moda to sztuka. Moda to jednak także umiejętność, którą można posiąść. Jednak styl to coś zupełnie wyjątkowego. W drodze do jego poszukiwania wykorzystaj wszelką dostępną wiedzę-bogactwo internetu aż BŁAGA aby je odkryć . Zdobytą wiedzę zastosuj w praktyce. Twoja szafa będzie Ci wdzięczna! Wbrew powszechnie panującym przekonaniom  zakup wyłącznie markowych ubrań nie gwarantuje sukcesu. Tu liczy się nie tylko pasja, lecz także wyczucie stylu. To ono odgrywa w tym przypadku kluczową rolę.
 Jeśli nie czujesz się pewnie i dopiero stawiasz swoje pierwsze kroki zacznij od czegoś prostego. Postaw na klasykę! Ona zawsze się sprawdza;) Wskocz w swoje ulubione dzinsy, załóż ulubiony biały t-shirt i CZUJ SIĘ DOBRZE !!!  Pokaż światu, że JESTEŚ SOBĄ. Ty decydujesz!
 Pamiętaj Moda zaczyna się w twojej głowieT-shirt- H&M
Spodnie- Zara
Buty- Adidas Stan Smith
Naszyjnik-YES

4 komentarze:

 1. Świetny post i super look - pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Cieszę się, że się podoba :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wybornie, trafiłam na Paulo Coelho polskiej sieci modowej!

  /S.

  p-e-a-c-h-y.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetne zestawienie i fajne zdjęcia :) Zapraszam do mnie!

  OdpowiedzUsuń