czwartek, 1 września 2016

POKAŻ MI SWOJĄ FRYZURĘ - A POWIEM CI KIM JESTEŚ

            

  Kiedy wstajesz rano, patrzysz w lustro i nie wiesz co zrobić z włosami, coś, cokolwiek, żeby wyglądać jak człowiek. Stosujesz pianki ,lakiery i żele, a wszystko po to  żeby twoje włosy wyglądały pięknie i zdrowo. Jednak wciąż brakuje tego czegoś. Tej kropki nad i... Szukasz gdzie tkwi przyczyna, zastanawiasz się czy to to ubranie? może nie tak koszula? może inny kolor?  może masz gorszy poranek?, albo  nieprzespaną noc...
     W takiej sytuacji przyczyna może być tylko jedna- niewłaściwa fryzura a nawet jej brak!
 Rozwiązanie jest tylko jedno : trzeba odnaleźć swojego najlepszego przyjaciele -fryzjera z pasją !
Nie może to być decyzja pochopna. Aby nie żałować tego wyboru należy zrobić mały research. Zapytać znajomych, poszukać informacji w sieci.W moim przypadku poskutkowało to w 100%. Tak odkryłem Klinikę Urody Kerios we Wrocławiu.
Dzięki profesjonalnemu podejściu Pani Beaty moje poranki wyglądają już zupełnie inaczej. Mroczne wspomnienia odeszły w przeszłość, bo dobra fryzura to taka, której nie trzeba tuszować zbędnymi akcesoriami (czytaj czapka, kapelusz ). Prawdziwy artysta wkłada w swoją prace serce.Dla niego najważniejszym efektem końcowym jest TWOJE zadowolenie. Czasem  warto poczekać tak jak w moim przypadku. Zajęło to rok, ale chyba było warto :). Jest różnica między fryzjerem a fryzjerem.Jeden obcina aby zarobić, drugi zmienia Twoje życie na lepsze.
W swojej drodze do osiągnięcia ideału nie bój się zrobić pierwszego kroku. Zacznij od dziś.

   

https://www.facebook.com/Kerios-Klinika-Urody-1753928318209303/?fref=ts

Dodaj napis

     

2 komentarze:

  1. I tak z samego rana, aby wyglądać jak człowiek muszę się ogarnąć... Wy faceci macie lepiej... Przemyjecie twarz, założycie jakiś czysty, fajny t-shirt i jesteście odstawieni. Wiadomo fryzura bardzo odmienia człowieka. Ale i tak kobieta z rańca, te idealne cięcie, które wykonał fryzjer musi układać co dzień no nowo i na nowo.
    Ale jest wyjście... Obciąć się na łyso, wtedy już będzie jeden problem mniej... Chociaż z drugiej strony, trzeba kontrolować odrosty... Zamknięte koło. Ale i tak uważam, że macie lepiej! :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Swoją drogą to ciekawe, że kerios tak szybko ma tyle negatywnych opinii... i nie pomagają artykuły sponsorowane.

    OdpowiedzUsuń